You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Pensjonacik przeznaczony dla koni, przeciwko knajpka w Limanowej - czyli, obszar powiatu Limanowskiego

on May 13, 2021
Chciałbyś dobrze zjeść w czasie pobytu w Limanowej? A być może poszukujesz w tym obszarze pensjonatu dla swojego konia? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś! W tym artykule zbliżymy Ci oba zagadnienia, tylko przeczytaj calutki tekst!
złowione ryby
Author: Giulia Passerini
Source: http://www.flickr.com


ślub w plenerze
Author: Cayobo
Source: http://www.flickr.com


Nasz felieton rozpoczniemy od zagadnienia: restauracja limanowa, które jest nawet wciśnięte wewnątrz oficjalnego serwisu internetowego miasteczka Limanowa - restauracja Limanowa. Wynaleźć je można w zakładce: Baza Gastronomiczna, wewnątrz której odnajdziemy każdego rodzaju restauracje zawarte w mieście. Wyróżniającymi się na stronce knajpkami wewnątrz samej Limanowej, są niewątpliwie: knajpka "Limka 28", knajpka "Siwy Brzeg", a także knajpka "STARY BROWAR". Daj się ponieść tych knajpek czarowi i posmakuj ich specjalizacją! Jeżeli nie jesteś pewny, w jakie miejsce się udać, zajrzyj do sieci a także przeczytaj opinie! - pensjonat dla koni.
Przebywając w mieście należy także zwrócić spojrzenie na: Pensjonat dla koni, który to można odwiedzać, albo wręcz na odwrót - przekazać tam swojego konika, aby mógł "wypocząć", korzystając z wybiegów, własnego boksu, całodobowej opieki instruktora i weterynarza, czyszczenia kopyt i calutkiego konika, do tego dawanie suplementów, wykonywanie wcierek, inhalacji oraz podawanie lekarstw, zakładanie derek oraz ochraniaczy, na cały dzień padokowanie, urozmaicone dokarmianie rodzaju: sianko, owies razem z dodatkami typu marchewka, buraczki, otręby oraz tak w dalszym ciągu. Warto także wspomnieć, że atmosfery tych miejsc bywają często związane z lokalizacją, więc w naszym konkretnym przypadku jest to cisza, spokój a także kameralna atmosfera.