You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Panuje przekonanie, że w góry jeżdżą tylko ci, którzy są zapalonymi narciarzami i że kursują tam wyłącznie zimą

on Sep 22, 2021
Mniemanie, że góry są świetne tylko zimą jest bardzo nieprawidłowe. Góry są przepiękne w każdym sezonie i o każdej porze dnia.


koscielisko apartamenty
Author: MVolkmann
Source: http://www.flickr.com
Starczy tylko raz wybrać się tam w wakacje, by to sprawdzić.


Nasze urzekające Tatry kochają wszyscy. W czasie ferii zimowych są oblegane przez rzesze miłośników narciarstwa. Na nartach szosują zwykle całe rodziny - jest to swoista tradycja.

Zerknij na opublikowany tekst, a z pewnością niezwykle Cię zainteresuje, ponieważ odnajdziesz w tamtym miejscu istotne informacje odnoszące się do omawianego zagadnienia.

Kilkuletnie dzieci jeżdżą tak, że czasami trudno w to uwierzyć. Niektórzy myślą, że Tatry są puste latem, ale to błędne myślenie. W lipcu czy sierpniu przyjeżdżają tu miłośnicy ścianek oraz pieszych wycieczek. Ci bardziej sprawni są w stanie wtedy zdobywać szczyty, a starsi i dzieci cieszą się przechadzkami w przepięknych dolinach. Góry są takie, że każdego dnia są inne. Zatem nigdy się nie znudzą. Nawet w trakcie jednej wyprawy można zachwycać się wieloma widokami, które zachwycają. Jeżeli zatem pragniemy wybrać się całą rodziną w Tatry, ale Zakopane jest zbyt zatłoczone, to warto pomyśleć o noclegu gdzieś w okolicy.

Jeżeli niniejszy wpis jest według Ciebie ciekawy, to zobacz stronę, która także zamieszcza tego typu treści. One niewątpliwie również Cię zaabsorbują!

Świetnym pomysłem będzie Kościelisko. Jest to urokliwa podhalańska wioska położona tylko około 10 minut jazdy od stolicy Tatr. Sama wioska też jest szalenie piękna.


Toteż jeżeli zainteresowało nas Kościelisko apartamenty dla całej rodziny wyszukamy tam bez problemu. Apartamenty posiadają rzecz jasna wszystkie udogodnienia - będziemy mieć choćby swoją kuchnię, by być w stanie przygotować maluchom pyszne obiady.