You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Który hamak jest najlepszy?

on Apr 28, 2021
Wypoczywanie w hamaku kojarzy się z beztroską jak też wczasami pod palmami, ale przecież hamak możesz rozwiesić dosłownie wszędzie – w ogrodzie, na tarasie czy w domu.
Jak kupić hamak świetnie dobrany do własnych wymogów?


Hamaki brazylijskie mogą być użytkowane tak w środku, jak również na zewnątrz domów. Niektóre modele można rozwiesić pomiędzy drzewkami, natomiast pozostałe posiadają stelaż bądź system mocowania do sufitu. Nim rozpoczniesz przeglądać obszerną propozycję hamaków, przemyśl, który rodzaj hamaka chcesz nabyć. Hamak do pokoju bywa wykonany z tkanin, jakie nie będą wytrzymałe na czynniki pogodowe, dlatego nie powinniśmy użytkować go na zewnątrz (a jeżeli już tak się stanie, to powinno się chować go do budynku po zaprzestaniu użytkowania). Domowy hamak bywa zazwyczaj podwieszany do stropu. W handlu możemy odnaleźć modele doskonałe do siedzenia (przypominają huśtawki) lub hamaki do snu.


plaża, lato
Author: VD
Source: http://www.flickr.com


Hamak na działkę – może być to hamak (skalnik.pl/spiwory-i-maty-hamaki.html) tradycyjny, jaki przymocowuje się do słupów bądź drzew. Jednak coraz to nagminniej wybierane są także hamaki z belkami (po bokach znajdują się belki, jakie lekko usztywniają całą konstrukcję) – jednakże mankamentem ich jest fakt, że łatwo z nich zlecieć więc nie są rekomendowane dzieciom. Hamak-huśtawka – przypomina fotel albo huśtawkę (może być wykonany z tkaniny albo rattanu).
W sprzedaży możemy odnaleźć modele do zastosowania w domku, na balkonie lub w ogrodzie, jednak ze względu na montaż od góry nastręcza zawieszenia na mocnej gałęzi albo do sufitu (na przykład pod zadaszeniem w ogródku). To wyjście zastępujące huśtawkę, w sam raz i dla dorosłych, i dla maluchów.