You are here

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/dwor-soplicowo.pl/includes/menu.inc).

Escaperoom, to znaczy tajemny pokój gier i zagadek

on May 20, 2022
Escaperoom to fascynująca rozrywka, która w niesłychanie prędkim czasie zyskała znaczne zainteresowanie! Escaperoom to inaczej pokój zagadek, w którym wespół z grupą przyjaciół możecie rozwiązywać tajemnicze zagadki, dostosowywać fragmenty układanki, odgadywać wskazówki oraz w efekcie - odszukać klucz, który pomoże Wam wydostać się z tajemniczego, pełnego zagadek oraz atrakcyjnych przeżyć, pokoju.
Fluo gwiazdki
Author: Kids Town
Source: Kids Town
Escaperoom to wyśmienita zabawa, jaka trzyma w napięciu, tym bardziej, iż na rozwiązanie zagadek oraz wydostanie się z pokoju macie wyznaczoną ilość czasu. Jeżeli zamiast thrillerów i filmów trzymających w napięciu, potrzebowałbyś osobiście przeżyć taką przygodę i na własnej skórze zobaczyć, jak to jest - pokoje typu escaperomm na pewno Ci to umożliwią!Dzisiaj pokoje escaperoom znajdziemy w wielu większych miastach. Jeżeli ciekawi nas ta zabawa i chcemy wraz z przyjaciółmi spróbować swych sił w escaperoom Gdynia, Warszawa czy Kraków niewątpliwie nam to umożliwią. Escaperoom to świetna rozrywka, jaka wprowadzi Cię tajemniczy klimat. Kiedy pozostaniesz zamknięty w pokoju, zaś licznik rozpocznie odmierzać czas, bezsprzecznie poczujesz słodki dreszczyk emocji, oraz być może nawet grozy. Gra escaperoom nadaje się zarówno dla osób początkujących, jak także miłośników i pasjonatów zagadek i thrillerów.

Jeżeli zaintrygowała Cię ta sprawa, koniecznie sprawdź link kabaret do wynajęcia a poznasz o wiele więcej szczegółów, które z pewnością wywołają na Twojej twarzy szeroki uśmiech.

Żeby rozwiązywać zagadki, wcale nie należy posiadać jakiejś specjalistycznej wiedzy, w grze może uczestniczyć każdy. Tu więcej: .

Jeżeli nie wiesz, jak spędzić wolny czas z przyjaciółmi, zalecamy skorzystanie z escaperoom. Gra naturalnie spodoba się Wam tak bardzo, że jeszcze nie raz chętnie z niej skorzystacie.


Podłoga drewniana z kolekcji Progress
Author: Proma Polska
W ofercie escaperoom nierzadko mieści się parę przeróżnych wariantów gier, w związku z tym możemy wybrać taką, jaka będzie odpowiadać nam najbardziej. Zachwycające wrażenia, adrenalina, dreszcz grozy oraz świetne ekscytacje zapewniane! Już dziś zobacz, gdzie w Twoim mieście znajdują się pokoje escaperoom i zarezerwuj termin. Dla zainteresowanych tematem: blog.